Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s bazénom v obci Alžbetin dvor o rozlohe 599m2, ktorý sa rozprestiera na pozemku o výmere 1128m2. Dom bol skolaudovaný v roku 1995, v roku 2014 prešiel veľkou rekonštrukciou, medzi rokmi 2017 a 2019 boli postupne rekonštruované zvyšné časti domu. Na jar 2019 bol zateplený a dostal novú fasádu, nové vchodové dvere, na pozemku prebiehajú ešte terénne úpravy a veľa iného. Dom je napojený na všetky inžinierske siete plus má aj narážanú studňu.
Dom ponúka nadštandardné bývanie začo vďačí vymoženostiam ako fínska sauna, veľký bazén s proti prúdom, slanou vodou a vykurovaním, posilňovňu a veľmi raritnú a krásnu vínnu pivnicu. Veľkou zaujímavosťou je podzemná garáž ktorá ma vstup cez kompletne zrekonštruovaný výťahový systém.
Dispozícia domu pozostáva :
Suterén- garáž, chodba, herňa, posilňovňa, kotolňa, vínna pivnica, saunová miestnosť a pivničný priestor.
1NP- predsieň, šatník, kúpeľňa a samostatné WC, priestranná hala, kuchyňa s jedálnou, tri spálne a obývacia izba.
2NP- hala, dve spálne, pracovňa, kúpeľňa s WC, práčovňa a dve podkrovné miestnosti ktoré je možné prerobiť na spalne alebo používať na ľubovoľné využívanie.
Záhrada a okolie domu ešte nie je úplne dokončená ale postupne sa na nej pracuje, načavšou zaujímavosťou je bazén o rozmeroch 10x4m. Na záhrade je závlahový systém, ktorý je napojený na studňu. Napriek rozlohe tejto malej vily náklady na bývanie vôbec nesú veľké, plyn cca 170€, elektrika cca 50€, voda 30€, TV a NET od Telekomu 30€ a stým že majitelia majú preplatky a hlavne v zimnom období vykurujú celu plochu domu, aj suterén.
Najlepšie opísať nehnuteľnosť vieme na mieste preto ma neváhajte kontaktovať a dohodnúť si obhliadku. Bude potrebné dokončiť malé úpravy ako v interiéry tak aj dokončiť si záhradu podľa vlastných predstáv ale dom je ihneď obývateľný a hodný k nasťahovaniu.
Obec Miloslavov sa nachádza od centra hlavného mesta 20 km a poskytuje nasledovnú občiansku vybavenosť: základná škola, materská škola, potraviny, detské ihrisko, pošta, knižnica, futbalové ihrisko, vonkajšie fitnes centrum, praktický aj detský lekár, lekáreň, reštaurácia.

Dostupnosť do Bratislavy okrem automobilovej dopravy je riešená i frekventovaným autobusovým a vlakovým spojením (RegioJet).
Výstavba rýchlostnej komunikácie R7 a bratislavského obchvatu D4 prinesie určite zlepšenie dopravnej situácie, nakoľko obec Miloslavov bude mať priame pripojenie na tento obchvat.
V cene nehnuteľnosti je:
– kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti)
– vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom
– uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
– uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
– poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
– poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Pre obhliadky a viac informácii ma neváhajte kontaktovať na telefónne číslo 0911/429 313 alebo mail: krsak@livinex.sk