Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2 izbový byt v novostavbe (r.2009) v obci Miloslavov, v časti Alžbetin Dvor. Nachádza sa na 1NP/3 poschodí v bytovom dome bez výťahu. Plocha bytu je 49 m2 s loggiou. Bytový dom sa skladá zo suterénu (garáže a pivnice) a troch podlaží.
Byt poskytuje príjemné bývanie, aké novostavba môže ponúknuť. Má plávajúce podlahy, dlažbu, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, peknú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi. V celom byte je wifi. Mesačné náklady sú pomerne nízke, približne 130,-€ pre 2 osoby. Predáva sa kompletne zariadený.
DISPOZÍCIA BYTU:
Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby s jedálenskou častou a kuchyne, priestrannej spálne, kúpeľne a WC. K bytu patrí pivničná miestnosť 1,80 m2.
LOKALITA:
Tichá lokalita v blízkosti Bratislavy ponúka dobrú občiansku vybavenosť – kostol, škola, škôlky, dva obchody, futbalový štadión s detským ihriskom a malou reštauráciou, ktoré ponúkajú možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky, ovocné sady s možnosťou samo zberu. Cca 3km vyhľadávané jazero Košariská. Dostupnosť do Bratislavy zabezpečujú pohodlné a rýchle vlaky RegioJet premávajúce v intervaloch 30-60 min. a prímestské autobusy.
Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy.
Pre obhliadky a viac informácii ma neváhajte kontaktovať na telefónne číslo 0911/429 313 alebo mail: krsak@livinex.sk